— O NÁS

Pilates Art jsme připravily především pro ženy, které preferují individuální, kvalitní péči v malých skupinkách. Studio je zaměřené výlučně na metodu Pilates, která zajištuje kompletní stabilizaci a obnovu držení těla.

Povědomí o pilates strojích není moc velké, ale z vlastní zkušenosti víme, že jakmile je jednou vyzkoušíte, okamžitě navnímáte jejich výjimečné kvality. Je hodně důvodů, proč jsme cvičení na Reformeru absolutně propadly. Tím nejdůležitějším je fakt, že vám nedovolí dělat chyby.

Petra a Katka


 

 

Image

Nebyla jsem nijak zvlášť sportovně naladěná a ani s chutí makat na své postavě. Chtěla jsem jen rozumně vypadat, vyřešit bolesti krční páteře, mít radost z pohybu a vidět výsledky na svém těle. Trvalo dlouho než jsem objevila tento úžasný stroj, na kterém se nemusím tolik trápit a přesto mi dopřeje kvalitní trénink. Pomáhá mi, kontroluje, nedovolí mi ani na chvilku vypnout střed těla a ještě ke všemu mě neuvěřitelně baví :) Nikdy předtím jsem nezaznamenala takové výsledky na svém těle a nebyla tak spokojená sama se sebou jako nyní.

Ráda bych, aby jste se cítili stejně!

Petra

K Reformeru mě v roce 2015 přivedla Petra a musím přiznat, že jsem nejdřív vůbec nebyla přesvědčená, že to pro mě může být jakýmkoli způsobem přínosné. Ovšem hned od první lekce jsem pochopila, jak je Reformer výjimečný. Díky pohyblivému vozíku a jednoduchému nastavení pružin jsem schopná zvládnout každý cvik snadněji, narozdíl od podložky, kde jsem například u rolování nebo u svíčky cítila nepříjemné svalové napětí v zádech. Na Reformeru tyto pozice zvládne opravdu každý.

Právě teď je ten nejideálnější čas Reformer vyzkoušet!

Katka

Umění, kterého chceme docílit, je naučit se vnímat své tělo a hlavně mít radost z pohybu. Spolu s Reformerem to jde snadno a rychle.                                                                                                                                                        

 

— Nové studio Pilates art

Naše nové studio je zařízeno v čistém a funkčním stylu, v nové budově Klánovického atria, přímo na hlavní ulici v centru zelených Klánovic.

Za jeho návrhem stojí mladí architekti manželé Kurzovi. Studio jsme spolu s architekty vytvořili tak, aby prostor byl podřízen cvičeni, přesto nebyl pouhou tělocvičnou.

Pojďte s námi nastartovat umění spojující pohyb a vnímání vašeho těla! Na jakékoliv dotazy vám rády odpovíme.

Těšíme se na vás.

Image
Image
— Adresa

Pilates Art, s.r.o.
Slavětínská 1146
Klánovické Atrium
Praha 9 Klánovice / 190 14
Ukázat na mapě

IČ: 08634335
Bankovní spojení:
290580196/2010

— Kontakt
Petra Meissnerová
Kateřina Štádlerová

info@pilatesart.cz
+420 603 880 909